Oficiálna stránka  MO SRZ DOLNÝ KUBÍN

2009

2009
 
 
 
LRU-MUCHA 1.liga roč. 2009 3.miesto
 
 
foto: Anton Šumský
 
 
 
 
 
 Výsledková listina preteku Podolínská pätnáska 2009
 
Vynikajúce umiestnenie nášho pretekára na najvýznamnejšom preteku juniorou, za účasti všetkých slovenských reprezentantoun LRU - mucha.
 
MENO MO SRZ P0Č.RÝB CIPS BODY UMIESTNENIE CELOK. VÝSLEDOK
Krížo Kanil
DK 33 21 000 2 1
Schurdák Ján SL 31 20 140 3 2
Sisák Matúš PP 35 22 040 4 3
Túma Róbert BJ 20 13 360 6 4
Sisák Lukaš PP 24 24 960 7 5
Hanačák Filip SL 15 9 720 7 6
Kuzma Július BJ 16 9 680 7 7
Ignác Peter KK 24
16 140
8 8
Duľa Martin SNV 17 10 540 8 9
Okresa Marek SNV 14 8 960 8 10
Kopalko Lukáš BJ 7 4 100 12 11
Holbus David SL 7 4 420 13 12
Tomáš Piter Bučko BJ 4 2 480 13 13
 
 
  
 
Divízia Iru mucha
 
1. Martin, 2. Trstená, 3. Dolný Kubín. 15 účasnikov
 
  
 
 
 
 
 
 Výsledky medzinárodných pretekov „Oravská muška“2009
 
Vážení športoví priatelia,
 
MO SRZ Dolný Kubín usporiadalo
dňa 15.8.2009 XXI. ročník medzinárodných pretekov „Oravská muška“,
 Preteky sú zaradené ako výberové SRZ a bodované RSM
 
DOPOLUDNIE
VYHODNOTENIE SÚŤAŽE JEDNOTLIVCOV
 
 
 
Pretek č.1          SECTOR A
Max
ryba
[mm]
Por
Meno
Družstvo
Počet
Body
1.
Alexovič Peter
SKM
11
7380
326
2.
Brňák Ján
NO
9
6860
375
3.
Dzurek Boris
NO
9
6500
349
4.
Dauda Peter
NO
8
6380
392
5.
Zbyvateľ Adrián
TT
7
4760
345
6.
Ďurišík Peter
RK
5
3380
423
7.
Križo Kamil
DK
5
3040
345
8.
Gajdoš Jozef
BJ
4
2520
312
9.
Muráň Marian
MT
3
2360
385
10.
Mlynarčik Štefan
SpB
4
2160
231
11.
Fulla Pavol
RK
3
1740
310
12.
Kundis Ľudovít
SpB
2
1520
332
13.
Dauda Jozef
DK
2
1500
325
14.
Gavač Ivan
ST
2
1440
309
15.
Tomko Peter st.
VT
2
1300
321
16.
Petrek Miroslav
MKK
2
1080
229
17.
Marcinek Ľubomír
BJ
2
1020
205
18.
Czuľba Tibor
SKM
1
520
208
19.
Leysek Bohuš
SpB
0
0
0
 
Pretek č.1          SECTOR B
Max
ryba
[mm]
Por
Meno
Družstvo
Počet
Body
1.
Poljak Martin
Svit
18
13840
383
2.
Pastorek Miroslav
BB
7
5520
372
3.
Hromek Vladimír
PX
9
5400
339
4.
Mrišo Miloš
PX
7
5300
372
5.
Mrlian Marcel
POD
6
4380
325
6.
Amboz Peter
SKM
5
3360
330
7.
Šrámek Ján
SKM
4
3060
331
8.
Žubor Peter
DK
4
3020
350
9.
Bodnár Miloš
SL
4
2860
393
10.
Tomko Peter ml.
VT
4
2740
319
11.
Klaučo Martin
VT
4
2580
338
12.
Kodaj Jaroslav
PU
4
2080
220
13.
Čarnoky Ivan
MT
3
2040
306
14.
Babiak Peter
POD
3
1980
330
15.
Hurčala Pavol
Svit
3
1880
291
16.
Ignác Imrich
KK
1
760
325
19.
Szabo Peter
RK
0
0
0
19.
Michalko Ján
HE
0
0
0
19.
Šmatko Milan
VT
0
0
0
 
Pretek č.2          SECTOR A
Max
ryba
[mm]
Por
Meno
Družstvo
Počet
Body
1.
Hríbik Igor
ZA
8
5720
370
2.
Kováč Štefan
VT
8
5420
341
3.
Trnka Jozef
LH
7
4860
381
4.
Antal Gabriel
Svit
6
4560
352
5.
Krebs Michal
KK
6
3600
315
6.
Studený Robert
PN
5
3600
380
7.
Eliáš Marek
CZ
4
2660
365
8.
Fedorčák Ivan
SN
4
2460
301
9.
Šebest Karol
SKM
3
2400
365
10.
Smetana Peter
KNM
4
2200
224
11.
Urmínsky Martin
PN
3
2060
335
12.
Gattinger Stanislav
KE
3
1620
230
13.
Brziak Dušan
SN
2
1480
360
14.
Šumský Anton
DK
2
1440
335
15.
Vida Ján
KK
2
1160
267
16.
Antal Miroslav
Svit
2
1080
225
17.
Marták Peter
PX
2
1080
224
18.
Godiška Marián
TT
1
500
200
19.
Zbyvateľ Richard
TT
0
0
0
 
Pretek č.2          SECTOR B
Max
ryba
[mm]
Por
Meno
Družstvo
Počet
Body
1.
Devečka Rastislav
LM
8
5880
335
2.
Babiak František
POD
8
4820
425
3.
Kodaj Ľudovít
PU
7
4640
350
4.
Gavač Juraj
ST
6
4260
321
5.
Dobiáš Ján
SL
6
3660
348
6.
Žubor Miroslav
DK
6
3600
322
7.
Roth Martin
SKM
4
2720
381
8.
Mesároš Peter
DK
3
1960
287
9.
Voštinák Igor
LM
3
1880
320
10.
Hroš Anton
BJ
3
1820
305
11.
Furinda Dušan
DK
2
1500
375
12.
Kajan Milan
DK
2
1060
212
13.
Bajzík Milan
PX
1
740
317
14.
Skonc Andrej
HE
1
720
303
19.
Zimen Vladimír
MT
0
0
0
19.
Ignác Peter
KK
0
0
0
19.
Vilga František
SpB
0
0
0
19.
Sevald Marcel
ST
0
0
0
19.
xx
DK
0
0
0
POPOLUDNIE
VYHODNOTENIE SÚŤAŽE JEDNOTLIVCOV
 
 
 
Pretek č.3          SECTOR A
Max
ryba
[mm]
Por
Meno
Družstvo
Počet
Body
1.
Žubor Miroslav
DK
10
6260
381
2.
Babiak František
POD
8
5220
343
3.
Voštinák Igor
LM
5
3080
327
4.
Hroš Anton
BJ
4
2760
345
5.
Ignác Peter
KK
3
2300
484
6.
Kajan Milan
DK
3
1840
322
7.
Kodaj Ľudovít
PU
3
1760
265
8.
Mesároš Peter
DK
3
1680
240
9.
Gavač Juraj
ST
2
1260
317
10.
Roth Martin
SKM
2
1260
315
11.
Skonc Andrej
HE
2
1060
214
12.
Zimen Vladimír
MT
1
760
330
13.
Bajzík Milan
PX
1
760
325
14.
Vilga František
SpB
1
560
222
19.
Furinda Dušan
DK
0
0
0
19.
Devečka Rastislav
LM
0
0
0
19.
xx
DK
0
0
0
19.
Sevald Marcel
ST
0
0
0
19.
Dobiáš Ján
SL
0
0
0
 
Pretek č.3          SECTOR B
Max
ryba
[mm]
Por
Meno
Družstvo
Počet
Body
1.
Antal Miroslav
Svit
10
5740
305
2.
Fedorčák Ivan
SN
9
5700
342
3.
Hríbik Igor
ZA
8
5280
352
4.
Vida Ján
KK
6
4540
350
5.
Brziak Dušan
SN
7
4320
328
6.
Smetana Peter
KNM
6
3860
325
7.
Kováč Štefan
VT
5
3180
339
8.
Marták Peter
PX
5
3000
352
9.
Eliáš Marek
CZ
4
2580
370
10.
Trnka Jozef
LH
3
2380
359
11.
Antal Gabriel
Svit
2
1780
441
12.
Šumský Anton
DK
2
1260
315
13.
Krebs Michal
KK
1
520
205
14.
Šebest Karol
SKM
1
520
202
14.
Urmínsky Martin
PN
1
520
202
19.
Zbyvateľ Richard
TT
0
0
0
19.
Studený Robert
PN
0
0
0
19.
Gattinger Stanislav
KE
0
0
0
19.
Godiška Marián
TT
0
0
0
 
Pretek č.4          SECTOR A
Max
ryba
[mm]
Por
Meno
Družstvo
Počet
Body
1.
Amboz Peter
SKM
8
5480
340
2.
Poljak Martin
Svit
6
3660
276
3.
Hurčala Pavol
Svit
4
2920
359
4.
Žubor Peter
DK
4
2500
295
5.
Mrlian Marcel
POD
4
2080
203
6.
Čarnoky Ivan
MT
2
1460
318
7.
Pastorek Miroslav
BB
2
1400
315
8.
Babiak Peter
POD
2
1380
350
9.
Kodaj Jaroslav
PU
2
1380
345
10.
Šmatko Milan
VT
2
1280
340
11.
Hromek Vladimír
PX
2
1020
201
12.
Ignác Imrich
KK
1
800
347
13.
Klaučo Martin
VT
1
780
340
14.
Šrámek Ján
SKM
1
680
285
15.
Michalko Ján
HE
1
620
258
16.
Mrišo Miloš
PX
1
560
225
16.
Tomko Peter ml.
VT
1
560
225
19.
Bodnár Miloš
SL
0
0
0
19.
Szabo Peter
RK
0
0
0
 
Pretek č.4          SECTOR B
Max
ryba
[mm]
Por
Meno
Družstvo
Počet
Body
1.
Ďurišík Peter
RK
10
5620
285
2.
Zbyvateľ Adrián
TT
6
4520
341
3.
Petrek Miroslav
MKK
5
3520
395
4.
Dzurek Boris
NO
5
3460
387
5.
Dauda Jozef
DK
5
3020
350
6.
Marcinek Ľubomír
BJ
4
2260
255
7.
Mlynarčik Štefan
SpB
4
2060
211
8.
Brňák Ján
NO
3
1600
222
9.
Muráň Marian
MT
3
1580
211
10.
Križo Kamil
DK
3
1560
219
11.
Leysek Bohuš
SpB
2
1100
231
12.
Gajdoš Jozef
BJ
2
1100
225
13.
Kundis Ľudovít
SpB
2
1040
208
14.
Gavač Ivan
ST
1
740
315
15.
Dauda Peter
NO
1
540
218
16.
Alexovič Peter
SKM
1
520
201
19.
Fulla Pavol
RK
0
0
0
19.
Czuľba Tibor
SKM
0
0
0
19.
Tomko Peter st.
VT
0
0
0
 

 
SÚŤAŽ JEDNOTLIVCOV
CELKOVÉ VYHODNOTENIE
 
Por.
Meno
Organizácia
Pretek č.1 a 2
Pretek č.3 a 4
Suma
Poradí
Body
Počet
Rýb
Max
Ryba
ATP
Pret
Poč.
Body
Por.
Pret
Poč.
Body
Por.
1.
Poljak Martin
Svit
1 B
18
13840
1
4 A
6
3660
2
3
17500
24
383
40
2.
Hríbik Igor
ZA
2 A
8
5720
1
3 B
8
5280
3
4
11000
16
370
39
3.
Babiak František
POD
2 B
8
4820
2
3 A
8
5220
2
4
10040
16
425
38
4.
Dzurek Boris
NO
1 A
9
6500
3
4 B
5
3460
4
7
9960
14
387
37
5.
Žubor Miroslav
DK
2 B
6
3600
6
3 A
10
6260
1
7
9860
16
381
36
6.
Zbyvateľ Adrián
TT
1 A
7
4760
5
4 B
6
4520
2
7
9280
13
345
35
7.
Ďurišík Peter
RK
1 A
5
3380
6
4 B
10
5620
1
7
9000
15
423
34
8.
Amboz Peter
SKM
1 B
5
3360
6
4 A
8
5480
1
7
8840
13
340
33
9.
Kováč Štefan
VT
2 A
8
5420
2
3 B
5
3180
7
9
8600
13
341
32
10.
Pastorek Miroslav
BB
1 B
7
5520
2
4 A
2
1400
7
9
6920
9
372
31
11.
Brňák Ján
NO
1 A
9
6860
2
4 B
3
1600
8
10
8460
12
375
30
12.
Fedorčák Ivan
SN
2 A
4
2460
8
3 B
9
5700
2
10
8160
13
342
29
13.
Mrlian Marcel
POD
1 B
6
4380
5
4 A
4
2080
5
10
6460
10
325
28
14.
Kodaj Ľudovít
PU
2 B
7
4640
3
3 A
3
1760
7
10
6400
10
350
27
15.
Žubor Peter
DK
1 B
4
3020
8
4 A
4
2500
4
12
5520
8
350
26
16.
Voštinák Igor
LM
2 B
3
1880
9
3 A
5
3080
3
12
4960
8
327
25
17.
Trnka Jozef
LH
2 A
7
4860
3
3 B
3
2380
10
13
7240
10
381
24
18.
Gavač Juraj
ST
2 B
6
4260
4
3 A
2
1260
9
13
5520
8
321
23
19.
Hromek Vladimír
PX
1 B
9
5400
3
4 A
2
1020
11
14
6420
11
339
22
20.
Hroš Anton
BJ
2 B
3
1820
10
3 A
4
2760
4
14
4580
7
345
21
21.
Antal Gabriel
Svit
2 A
6
4560
4
3 B
2
1780
11
15
6340
8
441
20
22.
Smetana Peter
KNM
2 A
4
2200
10
3 B
6
3860
6
16
6060
10
325
19
23.
Eliáš Marek
CZ
2 A
4
2660
7
3 B
4
2580
9
16
5240
8
370
 
24.
Mesároš Peter
DK
2 B
3
1960
8
3 A
3
1680
8
16
3640
6
287
18
25.
Alexovič Peter
SKM
1 A
11
7380
1
4 B
1
520
16
17
7900
12
326
17
26.
Antal Miroslav
Svit
2 A
2
1080
16
3 B
10
5740
1
17
6820
12
305
16
27.
Križo Kamil
DK
1 A
5
3040
7
4 B
3
1560
10
17
4600
8
345
15
28.
Mlynarčik Štefan
SpB
1 A
4
2160
10
4 B
4
2060
7
17
4220
8
231
14
29.
Roth Martin
SKM
2 B
4
2720
7
3 A
2
1260
10
17
3980
6
381
13
30.
Brziak Dušan
SN
2 A
2
1480
13
3 B
7
4320
5
18
5800
9
360
12
31.
Hurčala Pavol
Svit
1 B
3
1880
15
4 A
4
2920
3
18
4800
7
359
11
32.
Dauda Jozef
DK
1 A
2
1500
13
4 B
5
3020
5
18
4520
7
350
10
33.
Krebs Michal
KK
2 A
6
3600
5
3 B
1
520
13
18
4120
7
315
9
34.
Muráň Marian
MT
1 A
3
2360
9
4 B
3
1580
9
18
3940
6
385
8
35.
Kajan Milan
DK
2 B
2
1060
12
3 A
3
1840
6
18
2900
5
322
7
36.
Dauda Peter
NO
1 A
8
6380
4
4 B
1
540
15
19
6920
9
392
6
37.
Vida Ján
KK
2 A
2
1160
15
3 B
6
4540
4
19
5700
8
350
5
38.
Petrek Miroslav
MKK
1 A
2
1080
16
4 B
5
3520
3
19
4600
7
395
4
39.
Čarnoky Ivan
MT
1 B
3
2040
13
4 A
2
1460
6
19
3500
5
318
3
40.
Devečka Rastislav
LM
2 B
8
5880
1
3 A
0
0
19
20
5880
8
335
2
41.
Mrišo Miloš
PX
1 B
7
5300
4
4 A
1
560
16
20
5860
8
372
1
42.
Gajdoš Jozef
BJ
1 A
4
2520
8
4 B
2
1100
12
20
3620
6
312
0
43.
Šrámek Ján
SKM
1 B
4
3060
7
4 A
1
680
14
21
3740
5
331
0
44.
Kodaj Jaroslav
PU
1 B
4
2080
12
4 A
2
1380
9
21
3460
6
345
0
45.
Babiak Peter
POD
1 B
3
1980
14
4 A
2
1380
8
22
3360
5
350
0
46.
Marcinek Ľubomír
BJ
1 A
2
1020
17
4 B
4
2260
6
23
3280
6
255
0
47.
Šebest Karol
SKM
2 A
3
2400
9
3 B
1
520
14
23
2920
4
365
0
48.
Dobiáš Ján
SL
2 B
6
3660
5
3 A
0
0
19
24
3660
6
348
0
49.
Klaučo Martin
VT
1 B
4
2580
11
4 A
1
780
13
24
3360
5
340
0
50.
Ignác Peter
KK
2 B
0
0
19
3 A
3
2300
5
24
2300
3
484
0
51.
Marták Peter
PX
2 A
2
1080
17
3 B
5
3000
8
25
4080
7
352
0
52.
Studený Robert
PN
2 A
5
3600
6
3 B
0
0
19
25
3600
5
380
0
53.
Urmínsky Martin
PN
2 A
3
2060
11
3 B
1
520
14
25
2580
4
335
0
54.
Kundis Ľudovít
SpB
1 A
2
1520
12
4 B
2
1040
13
25
2560
4
332
0
55.
Skonc Andrej
HE
2 B
1
720
14
3 A
2
1060
11
25
1780
3
303
0
56.
Tomko Peter ml.
VT
1 B
4
2740
10
4 A
1
560
16
26
3300
5
319
0
57.
Šumský Anton
DK
2 A
2
1440
14
3 B
2
1260
12
26
2700
4
335
0
58.
Bajzík Milan
PX
2 B
1
740
13
3 A
1
760
13
26
1500
2
325
0
59.
Bodnár Miloš
SL
1 B
4
2860
9
4 A
0
0
19
28
2860
4
393
0
60.
Gavač Ivan
ST
1 A
2
1440
14
4 B
1
740
14
28
2180
3
315
0
61.
Ignác Imrich
KK
1 B
1
760
16
4 A
1
800
12
28
1560
2
347
0
62.
Šmatko Milan
VT
1 B
0
0
19
4 A
2
1280
10
29
1280
2
340
0
63.
Fulla Pavol
RK
1 A
3
1740
11
4 B
0
0
19
30
1740
3
310
0
64.
Furinda Dušan
DK
2 B
2
1500
11
3 A
0
0
19
30
1500
2
375
0
65.
Leysek Bohuš
SpB
1 A
0
0
19
4 B
2
1100
11
30
1100
2
231
0
66.
Gattinger Stanislav
KE
2 A
3
1620
12
3 B
0
0
19
31
1620
3
230
0
67.
Zimen Vladimír
MT
2 B
0
0
19
3 A
1
760
12
31
760
1
330
0
68.
Vilga František
SpB
2 B
0
0
19
3 A
1
560
14
33
560
1
222
0
69.
Tomko Peter st.
VT
1 A
2
1300
15
4 B
0
0
19
34
1300
2
321
0
70.
Michalko Ján
HE
1 B
0
0
19
4 A
1
620
15
34
620
1
258
0
71.
Czuľba Tibor
SKM
1 A
1
520
18
4 B
0
0
19
37
520
1
208
0
72.
Godiška Marián
TT
2 A
1
500
18
3 B
0
0
19
37
500
1
200
0
73.
Szabo Peter
RK
1 B
0
0
19
4 A
0
0
19
38
0
0
0
0
73.
Zbyvateľ Richard
TT
2 A
0
0
19
3 B
0
0
19
38
0
0
0
0
73.
Sevald Marcel
ST
2 B
0
0
19
3 A
0
0
19
38
0
0
0
0
73.
xx
DK
2 B
0
0
19
3 A
0
0
19
38
0
0
 
 
 
    
    
    
    
    
        
 
TOPlist